Pratik İngilizce: Eğitim Öğrenme Konuşma Kitabı Seti CD DVD

Adıyamanlı 60 Genç Pratik İngilizce Eğitimi Alıyor
İhlas Haber Ajansı / 25 Haziran 2012

Adıyaman Atatürk Lisesi ve Amerikan Learning Enter Prises Vakfı ile ortaklaşa imzalanan protokol kapsamında, 60 genç pratik İngilizce eğitimi alıyor.


Adıyaman Atatürk Lisesi ve Amerikan Learning Enter Prises Vakfı ile ortaklaşa imzalanan protokol kapsamında, 60 genç pratik İngilizce eğitimi alıyor.

Adıyaman Atatürk Lisesi'nin hazırlamış olduğu proje kapsamında Amerika'da üniversite eğitimi alan 4 yabancı öğrenci, 5 hafta sürecek olan pratik İngilizce öğreniminde Adıyamanlı gençlere yardımcı olmak amacıyla Adıyaman'a geldi. İl genelinde oluşturulan 60 kişilik gruba İngilizce eğitimi verilirken ayrıca sportif ve sosyal etkinlikler de yaptırılıyor. Bu bağlamda 5 hafta boyunca pazartesi ve çarşamba günleri Adıyaman Merkez Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu'nda; voleybol, basketbol, futbol, badminton vb. branşlarda serbest zaman değerlendirmesi yapacak olan gençler, hem spor yapmak hem de İngilizce bilgilerini geliştirmek için bu projeye katılıyorlar.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan grubun eğitmeni ve Atatürk Lisesi İngilizce Öğretmeni Serdar Tunç, proje kapsamında Amerika'da eğitim alan 4 genci Adıyamanlı gençlere aldıkları dil eğitiminde yardımcı olmaları için getirdiklerini belirterek şöyle konuştu:

"Birlikte hem spor yapıyor ve geziyorlar. Hem de İngilizce öğrenmeleri için yardımcı oluyorlar. Bugün de burada spor yapmaları ve bu yolla İngilizcelerini geliştirmeleri için Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu'na getirdik. Tesis amiri ve personelinin sıcak ilgisi ve alakasıyla çocuklar buraya çok daha çabuk adapte oldular. Bu vesileyle bize salonu tahsis eden Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı'ya ve tesis amiri Müslüm Çiçek ile personeline şükranlarımı sunuyorum."


 

Yorum yapın

  • Proturk.net
  • ©2017 Pratik İngilizce: Eğitim Öğrenme Konuşma Kitabı Seti CD DVD